Anime Neko

O pisica...O inghetata...Si un site

AcasaAcasa  AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare    

Distribuiţi | 

Camelot Garden

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
02gold23
Admin
Admin

Varsta : 21
Localizare : peste tot

MesajSubiect: Camelot Garden   Sam Noi 13, 2010 6:45 pm

Titlu: Camelot Garden
Autor: YUKI Kaori
Artist: YUKI Kaori
Status: complet
Genuri: fantasy gender-bender mystery psychological shoujo tragedy
Poveste: Ryu, după ce visează o fată ciudată, Claribel, ajunge într-o lume neobişnuită unde o întâlneşte din nou. Doar că, în acea lume, Claribel e... băiat. O manga complexă care se apropie puţin de stilul shounen-ai.

Merita citita!

Start reading!

♔ The Neko Admin ♔

Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
Hikari
Moderator
Moderator

Varsta : 20
Localizare : Anywhere

MesajSubiect: Re: Camelot Garden   Vin Dec 10, 2010 3:45 pm

eh si link-ul unde este? Onion1 ce face lenea din oameni OnionSingle

"A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool."William Shakespeare
Eyes black, big paws and
Its poison and
Its blood
And big fire, big burn
Into the ashes
And no return
Sus In jos
02gold23
Admin
Admin

Varsta : 21
Localizare : peste tot

MesajSubiect: Re: Camelot Garden   Vin Dec 10, 2010 5:07 pm

Pe mine ma inteleg ca nu as vedea ca sunt mioapa dar tu? Ia da tu click pe cuvintele: "Start reading" si uita-te ce se intampla. OnionEvil Sia poi vino cu parerile.

♔ The Neko Admin ♔

Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
Hikari
Moderator
Moderator

Varsta : 20
Localizare : Anywhere

MesajSubiect: Re: Camelot Garden   Lun Dec 13, 2010 2:18 am

02gold23 a scris:
Pe mine ma inteleg ca nu as vedea ca sunt mioapa dar tu? Ia da tu click pe cuvintele: "Start reading" si uita-te ce se intampla. OnionEvil Sia poi vino cu parerile.
vai vai vai si eu port ochelari OnionEvil sa ma scuzi ca nu am vazut linkul Onion1 ...

"A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool."William Shakespeare
Eyes black, big paws and
Its poison and
Its blood
And big fire, big burn
Into the ashes
And no return
Sus In jos
~Amarena~
Neko Newbie
Neko Newbie

Varsta : 19
Localizare : Medgidia

MesajSubiect: Re: Camelot Garden   Lun Feb 14, 2011 2:09 am

Ahh, Camelot Garden. Iubesc manga-ul asta! Eu o citisem in engleza, nu aveam nici o idee de mangazup pe atunci:) Inca imi amintesc versuri din 'Lady of Shallot' care a inspirat manga: "But Lancelot mused a little space/He said, "She has a lovely face;/God in his mercy lend her grace,/The Lady of Shalott.". Are o incarcatura psihologica de care nu ma asteptasem la inceput. Si, cum sunt fana cartilor de joc, nu pot sa nu iubesc manga asta!

All my tears, all my smiles, all my happiness and all my sadness, they're locked up, waiting for you, like a Pandora's Box filled with dreams and emotions

The important difference between style and fashion it's the quality. Even if we change 'em at every 1 month...

Memories are like a sand castle, and you wait in them, slowly, silently. You wait, in everyone of them another you, and maybe, who knows, another me, who silently wishes to gather the stars and leave the painful ash-colored castle of memory
Sus In jos
http://eternity-anime.forummagic.net
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Camelot Garden   

Sus In jos

Camelot Garden
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Neko :: Japonia :: Manga-
Mergi direct la: