Anime Neko

O pisica...O inghetata...Si un site

AcasaAcasa  AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare    

Distribuiţi | 

Reguli

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
02gold23
Admin
Admin

Varsta : 21
Localizare : peste tot

MesajSubiect: Reguli   Mier Aug 25, 2010 1:36 am

Pai, nu sunt cine stie ce reguli. Pe langa cele ale forumului mai sunt cateva si pentru cei care doresc sa-si "deschida o afacere".

1.Nu puteti vinde nimic din ce este prezentat in Magazinul Forumului. *
2.Tot ce vindeti in magazinul personal trebuie CREAT de voi, chiar daca ati luat de pe un alt site o poza cu o fata.
3.Dupa ce cumparatorul se hotaraste sa cumpere ceva, vanzatorul va trebui sa ma anunte , pentru asi putea primi banii si cumparatorul obiectul dorit.
4.Nu puneti preturi prea mari pentru ca nu veti avea clienti.mOmentan cel mai scump obiect de pe forum nu poate avea pretul mai mare de 300 de boluri.
5.In cazul in care, aveti talent la GFX, si va deschideti un magazin expunand doar cateva lucrari, veti fi probabil asaltati de cereri.
6.Pentru cei care fac cereri, nu uitati ca vanzatorul de GFX nu este robot, si nu sta 24/24 ore in fata calculatorului.Si pentru a ajunge la un rezultat cat mai bun, ar fi recomandat sa dati cat mai multe detalii.

*Aici o sa va intrebati "Atunci ce rost mai are sa ne deschidem un magazin?".Dar in magazinul vostru puteti avea "pe stoc" semnaturi,avataruri,AMV CREATE de voi.Nu puteti vinde emoticoane si icon-uri mici, atata tot.

♔ The Neko Admin ♔

Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
Cookie
Neko Senior
Neko Senior

MesajSubiect: Re: Reguli   Joi Aug 26, 2010 1:42 am

Destul de grele.Si care eu credeam ca pot sa vand colectia mea de poze rare Anime.POate imi deschid totusi un magazin cu creatile mele.
Sus In jos
02gold23
Admin
Admin

Varsta : 21
Localizare : peste tot

MesajSubiect: Re: Reguli   Joi Aug 26, 2010 5:05 pm

Poti sa le vinzi, dar sa specifici ca nu sunt create/desenate/colorate de tine. Dar acum sa nu pui jumatate de comp, pe site, ok?

♔ The Neko Admin ♔

Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Reguli   

Sus In jos

Reguli
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Unutulmaz _ Inima nu respectă reguli videoclipuri