Anime Neko

O pisica...O inghetata...Si un site

AcasaAcasa  AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare    

Distribuiţi | 

Hey, Yo, Anioung, Hallo...am ratat vreo limba cu care sunt familiarizata?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Yellow MoonStone
Neko Starter
Neko Starter

MesajSubiect: Hey, Yo, Anioung, Hallo...am ratat vreo limba cu care sunt familiarizata?   Mier Noi 16, 2011 3:18 am

Hey, sunt Adina, am 17 ani si sunt din Mangalia.
Sunt mare fana atot ce inseaman Japonia, de la limba si cultura pana la manga si anime, de orice gen incluzand yaoi.
Imiplace la nebunie sa ascult muzica in special j-rock, k-pop si rock ca atare. Sunt dependenta de ciocolata si din cand in cand de Pepsi Twist Lemon.
Imi place sa scriu, rp sau fi si sa citesc.
Sunt destul de prietenoasa si uneori as spune ca sochez prin reactiile mele. de exemplu la mine " a sari in susu de bucurie" se aplica efectiv, adica chiar sar in sus cand sunt bucuroasa.
Sus In jos
02gold23
Admin
Admin

Varsta : 21
Localizare : peste tot

MesajSubiect: Re: Hey, Yo, Anioung, Hallo...am ratat vreo limba cu care sunt familiarizata?   Mier Noi 16, 2011 11:39 pm

Da, da, ai ratat franceza. *innocent look* Cred ca, Hikari o sa sara in sus de bucurie cand o sa vada alta fana a rockului. *tremura* She will kill me someday. *ofteaza* OnioNoo Save me! *revine la atitudinea de admin responsabil* Lasand asta la o parte, bun venit, happy posting, etc, etc, etc...Sa te distrezi acilea si mai ales, si mai ales, defapt e cel mai important detaliu...Be a neko with us~ Very Happy Kitty

♔ The Neko Admin ♔

Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
Yellow MoonStone
Neko Starter
Neko Starter

MesajSubiect: Re: Hey, Yo, Anioung, Hallo...am ratat vreo limba cu care sunt familiarizata?   Joi Noi 17, 2011 12:46 am

Nya, nya *moves her nneko paw* Nu am ratata franceza pentru ca nu am nicio tangenta cu limba. Nici cu germana nu prea am, adica sunt bata, da macar stiu formulele de salut:Smile).
Sus In jos
Hikari
Moderator
Moderator

Varsta : 20
Localizare : Anywhere

MesajSubiect: Re: Hey, Yo, Anioung, Hallo...am ratat vreo limba cu care sunt familiarizata?   Joi Dec 08, 2011 2:21 am

Aiiiiiii <3 Buna buna buna bunaaaaa (gata, plomit *puppy eyes*) ROCK- bifat CIOCO- bifat PEPSI LEMON- bifat, si da, da si eu sar cand sunt bucuroasa bounce . Welcome, have fun s.a.m.d. (Ce zodie esti? OnionExcited )

"A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool."William Shakespeare
Eyes black, big paws and
Its poison and
Its blood
And big fire, big burn
Into the ashes
And no return
Sus In jos
Yellow MoonStone
Neko Starter
Neko Starter

MesajSubiect: Re: Hey, Yo, Anioung, Hallo...am ratat vreo limba cu care sunt familiarizata?   Vin Ian 06, 2012 5:35 am

Mda, se vede ca nu am mai trecut pe aici Smile). Sunt Gemeni si sunt schimbatoare ca vantul.
Sus In jos
Cookie
Neko Senior
Neko Senior

MesajSubiect: Re: Hey, Yo, Anioung, Hallo...am ratat vreo limba cu care sunt familiarizata?   Sam Ian 07, 2012 12:02 am

Am intarziat ,dar oricum ...bun venit .
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Hey, Yo, Anioung, Hallo...am ratat vreo limba cu care sunt familiarizata?   

Sus In jos

Hey, Yo, Anioung, Hallo...am ratat vreo limba cu care sunt familiarizata?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Traduceri din lb. maghiara....
» Provocare 24 Polymer clay - Klimt Cane
» Fesuri, caciuli, palarii, basti crosetate(9)
» Prajituri de casa (5)
» Poze pentru inspiratie - crosetat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Neko :: Administrare :: Nou veniti-
Mergi direct la: