Anime Neko

O pisica...O inghetata...Si un site

AcasaAcasa  AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare    

Distribuiţi | 

Da' de ce as fi zero si nu unu sau doi sau trei...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Alessa
Neko Starter
Neko Starter

Varsta : 20

MesajSubiect: Da' de ce as fi zero si nu unu sau doi sau trei...   Sam Aug 13, 2011 8:23 pm

Deciiii, *aplauses for meeeee* mai intai sa explic titlul...nu. Va prindeti voi la un moment dat.
Say hello to me, sunt Alexandra(evident de la aia vine Alessa) sau cum mai vreti sa-mi spuneti(carnetelul meu cu porecle asteapta sa il umpleti Very Happy ). Imi place movul, albastrul(sa nu mai mentionez bannerul prea dulce al acestui forum si alte cateva chestii de care o sa va prindeti mai tarziu)... Orice vreti sa stiti intrebati-ma ca eu nu stiu ce vreti... scratch Smile
Sus In jos
02gold23
Admin
Admin

Varsta : 21
Localizare : peste tot

MesajSubiect: Re: Da' de ce as fi zero si nu unu sau doi sau trei...   Lun Aug 15, 2011 12:08 am

Titlul , Je s-o prins...dar nu va spun. Trebuie sa-mi pastrez imaginea de admina dura. *nods* Bun venit, o tu, mica obsedata de *point her avatar* El.

♔ The Neko Admin ♔

Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
Alessa
Neko Starter
Neko Starter

MesajSubiect: Re: Da' de ce as fi zero si nu unu sau doi sau trei...   Lun Aug 15, 2011 12:20 am

mersiii, sa sti ca nu stiam. Nu-i obsesie...e fascinatie(sa nu mai mentionaz partea de vina a lui Ione/Suzu.). cat forumul e cute(ma repet), mi-ar placea un pic de (actiune)...
Mersi de salutare...ce sa mai ziiiiic? Intrebati si raspund.
Spoiler:

Sus In jos
Hikari
Moderator
Moderator

Localizare : Anywhere

MesajSubiect: Re: Da' de ce as fi zero si nu unu sau doi sau trei...   Mar Aug 16, 2011 4:30 pm

Nu te va kill nimeni :]
Welcome :-@
Eu! Eu nu m-am prins Onion1

"A fool thinks himself to be wise, but a wise man knows himself to be a fool."William Shakespeare
Eyes black, big paws and
Its poison and
Its blood
And big fire, big burn
Into the ashes
And no return
Sus In jos
Danuta
Neko Junior
Neko Junior

Varsta : 19
Localizare : Calarasi

MesajSubiect: Re: Da' de ce as fi zero si nu unu sau doi sau trei...   Mier Aug 17, 2011 4:17 pm

Hey! Welcom pe forum!
Sper sa ne intelegem bine!
Have fun!
Sus In jos
http://foru-fete.forumz.ro/
Usui
Neko Starter
Neko Starter

MesajSubiect: Re: Da' de ce as fi zero si nu unu sau doi sau trei...   Mier Aug 17, 2011 6:05 pm

Saaaaal Tanti Smile) ... ce faci ? Bun venit pe folum :o3
Sus In jos
Măr.
Neko Newbie
Neko Newbie

Localizare : Acolo o.o

MesajSubiect: Re: Da' de ce as fi zero si nu unu sau doi sau trei...   Dum Aug 21, 2011 3:34 pm

Hey there Alessa , Have fun with us ! Scuze de intarziere .
Titlul ? da , nici eu nu m-am prins OnionQuestion
Ce anime-uri ai vizionat pana acum ?
Manga citeşti ?
Ce muzica asculti ?
Sus In jos
ﯝ Đizzy ﯝ
Neko Senior
Neko Senior

Varsta : 22
Localizare : somewhere else, but also here

MesajSubiect: Re: Da' de ce as fi zero si nu unu sau doi sau trei...   Dum Aug 21, 2011 4:26 pm

Hello there si bine ai venit pe forum ;x Sper sa te distrezi si sa.ti faci multi prieteni [nu ca nu ai avea deja, din cate am vazut]. Asa, in privinta titlului am o idee, insa nu stiu sigur daca e asa, oricum, nu voi spune la ce ma refer, prefer sa raman cu indoiala [weird]

Asculti rock? Daca da, ce trupe?
Iti place sa citesti? Daca da, ce anume?
Scri/desenez/ ceva?

So cam atat, sper sa te distrezi cat mai mult ;x

Zbye and see ya later ;x
Sus In jos
Alessa
Neko Starter
Neko Starter

MesajSubiect: Re: Da' de ce as fi zero si nu unu sau doi sau trei...   Mar Aug 23, 2011 10:53 pm

s-o iau pe rand. mai intai titlul atat de discutat are legatura cu*point her avi* el.
si acum intrebarile:
1.pokemon, cubix, ceva din digimon, kaleido star, code geass(unfinished, sezonul doi)
2. manga...hmm mai putin dar da, asa din cand in cand.
3.pop, dance, rock mai putin...
4.da, fantasy, aventura...
5. am incercat sa scriu ceva gen o carte(esuat) si mai scriu fan ficuri din cand in cand/da desenez.(best of poate fi un a3 cu motanul meu dormind, un a3 si un a4 cu lelouch, un a3 cu tara si un album cu chestii mai mici)
si 6. Usui=cumva Suzaku de la CGRPG? sau pe limba ta Hikaru.
si in final 7. merciiiiii tuturor. OnionHello
Sus In jos
LenChan
Neko Starter
Neko Starter

MesajSubiect: Re: Da' de ce as fi zero si nu unu sau doi sau trei...   Joi Sept 08, 2011 10:22 pm

Senne~~~~ My dear Luluko,welcome here and happy posting >Very Happy<
Sus In jos
Alessa
Neko Starter
Neko Starter

MesajSubiect: Re: Da' de ce as fi zero si nu unu sau doi sau trei...   Mier Sept 14, 2011 12:16 am

neatza suzu. acum si tu intr-un miliard de ani. dar ma bucur sa te aud ca pe toti ceilalti.
Cya nekos...
Sus In jos
Cookie
Neko Senior
Neko Senior

MesajSubiect: Re: Da' de ce as fi zero si nu unu sau doi sau trei...   Vin Ian 06, 2012 11:59 pm

Am intarziat ,dar oricum ...bun venit .
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Da' de ce as fi zero si nu unu sau doi sau trei...   

Sus In jos

Da' de ce as fi zero si nu unu sau doi sau trei...
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Rochii, fuste crosetate(7)
» Fulare tricotate
» Provocare tricotaj nr.10 model in mai multe culori
» Una din trei!
» Caciuli, basti tricotate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Neko :: Administrare :: Nou veniti-
Mergi direct la: