Anime Neko

O pisica...O inghetata...Si un site

AcasaAcasa  AcasaAcasa  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare    

Distribuiţi | 

~Rouge et Noir Fantaisie! Moi, aussi ~

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
~Amarena~
Neko Newbie
Neko Newbie

Varsta : 19
Localizare : Medgidia

MesajSubiect: ~Rouge et Noir Fantaisie! Moi, aussi ~   Dum Feb 13, 2011 2:25 am

Je suis...
Ma numesc Ana, dar puteti sa imi spuneti Anne, Ana, Ana-chan si alte variatii, cum va vine mai usor. Sunt din Medgidia (pe langa Constanta), dar m-am indragostit de Iasi (vreau sa fac facultatea la ''Alexandru I. Cuza'' Very Happy ). Sunt Capricorn => Stubborn like hell.
J'aime...
IUBESC franceza, engleza si in general limbile straine, inclusiv romana (vreau sa invat germana in vacanta de vara care vine, italiana stiu asa si asa), sa scriu fan fiction si orice include proza/poezie (rar poezie) , sa desenez (pictat foarte putin), sa cant la pian ( iubesc Chopin, apropo), sa ascult muzica (sunt usor obsedata si imi plac aproape toate genurile) sa pierd timpul cu fanfara din orasul meu, desi nu am un instrument prea serios, (dar vreau sa invat fluier.) sa citesc (citesc aproape ORICE) De asemenea, iubesc culorile rosu, negru, albastru si alb, impreuna cu toate variatiile lor - si imi mai place o culoare numita Beau Blue si Crimson (Purpuriu).
Anime et Manga
Imi pare atat de rau ca am pierdut datele contului de pe MyAnimeList Sad . Dar pot sa va zic ca am o lista impresionant de lunga de Manga citite, desi nu prea lunga de Anime. Eh, daca mai aveti intrebari, nu ezitati~
Ciau Ciau~

All my tears, all my smiles, all my happiness and all my sadness, they're locked up, waiting for you, like a Pandora's Box filled with dreams and emotions

The important difference between style and fashion it's the quality. Even if we change 'em at every 1 month...

Memories are like a sand castle, and you wait in them, slowly, silently. You wait, in everyone of them another you, and maybe, who knows, another me, who silently wishes to gather the stars and leave the painful ash-colored castle of memory

Ultima editare efectuata de catre ~Ana-chan~ in Lun Feb 14, 2011 3:01 am, editata de 1 ori
Sus In jos
http://eternity-anime.forummagic.net
Yume_for-you
Neko Junior
Neko Junior

MesajSubiect: Re: ~Rouge et Noir Fantaisie! Moi, aussi ~   Dum Feb 13, 2011 4:04 am

Buna!
Prima remarca: Te-ai indragostit de Iasi...ciudat, dar imi pare bine pentru ca eu sunt din judetul Iasi, deci poate ne intalnim, cine stie.
Si eu sunt capricorn, deasemenea.Pe ce data esti nascuta?Eu pe 29 decembrie.1998.Cati ani ai?Eu 12.Si eu iubesc limbile straine si adooooor lb. romana, sunt cea mai buna si cea mai mica nota la romana e 9, [am doar un "9"] restul de 10.
Si mie imi plac multe lucruri care iti plac si tie, printre care si JAPONIA.!Tara mea preferata, trupa mea favorita e Candy Mafia, trupa coreeana.[Coreea-> dupa Japonia]
Deci, ce mai pot zice decat ca esti super si B.i.n.e. a.i. v.e.n.i.t!
Happy Posting and E.N.J.O.Y!
Sus In jos
Kido X
Neko Senior
Neko Senior

Varsta : 20
Localizare : Eu trăieşte cu marţienii!

MesajSubiect: Re: ~Rouge et Noir Fantaisie! Moi, aussi ~   Dum Feb 13, 2011 6:17 pm

Bunaaa!. Hmm Franta? Eu am facut franceza si sincer nu-mi place(fara suparare)
Germana o adooooor!!!! Sunt printre cei mai buni din claa, unora li se pare greu(sunt de acord ca sunt cateva cuvinte la care ti se incalcie limba in gura gen Fluture-Schmeterlinge)
Intrebari....hmmm doar Ai formatii preferate? Pe langa muzica de opera.
In rest mi se pare ca esti o persoana foarte...culta
:]

Happy posting and have fun >Very Happy<
Sus In jos
http://www.chibi-mania.lolforum.net
~Amarena~
Neko Newbie
Neko Newbie

MesajSubiect: Re: ~Rouge et Noir Fantaisie! Moi, aussi ~   Dum Feb 13, 2011 6:49 pm

Yume_for_you
Ar fi tare sa ne intalnim o data! Eu una am 13 ani (22.12.1997) si trupa mea preferata... no idea. Am multe! Dar imi place Nana Mizuki la disperare.
Kido X
Neah, nici o suparare:). Ahh, germana, vise. Vreau sa merg in germania! Schmeterlinge e unul dintre putinele lucruri pe care le spun perfect! Profesoara mea de engleza, care a facut Germana nivel avansat zice ca am dictie Very Happy . Formatii nu prea. Ascult aproape toate formatiile posibile, inclusiv *tuseste* Rammstein *tuseste*. Ascult orice fel de muzica inafara de manele. Hmm... dar ador Nana Mizuki, The Rasmus, Rammstein, si multe altele!

All my tears, all my smiles, all my happiness and all my sadness, they're locked up, waiting for you, like a Pandora's Box filled with dreams and emotions

The important difference between style and fashion it's the quality. Even if we change 'em at every 1 month...

Memories are like a sand castle, and you wait in them, slowly, silently. You wait, in everyone of them another you, and maybe, who knows, another me, who silently wishes to gather the stars and leave the painful ash-colored castle of memory
Sus In jos
Yume_for-you
Neko Junior
Neko Junior

MesajSubiect: Re: ~Rouge et Noir Fantaisie! Moi, aussi ~   Dum Feb 13, 2011 6:55 pm

Eu urasc la disperare manelele.Doar unele melodii care sunt cat de cat mai bune le mai ascult, restu sunt toate cu Guta, parca n-ar avea lumea muzica, mai fac si tiganii manele...
Sus In jos
02gold23
Admin
Admin

Varsta : 21
Localizare : peste tot

MesajSubiect: Re: ~Rouge et Noir Fantaisie! Moi, aussi ~   Lun Feb 14, 2011 3:49 pm

Daca ai sti cat m-am uitat la acea semnatura cu albastru. Am cautat sa vad unde scrie numele tau dar nu am gasit. Mi se parea ca ar stilul tau. Asa sa-mi fie rusine ca am intarziat... Vrei sa iti pun si intrebari? Dar deja ne cunoastem... Bine ai venit si Happy posting! OnionBye

♔ The Neko Admin ♔

Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
~Amarena~
Neko Newbie
Neko Newbie

MesajSubiect: Re: ~Rouge et Noir Fantaisie! Moi, aussi ~   Mar Feb 15, 2011 12:26 am

Ahh, 02gold23! De cand nu te-am mai vazut Very Happy ! Pai cine credea ca ar fi in stare sa scrie o semnatura atat de kilometrica cu atat de mult albastru in ea decat unica moi. Sa stii ca ar trebui sa-ti fie rusine!

P.S.: Ai vazut noua tema de pe eternity-anime? Vroiam sa o numesc Perce-Neige dar nu stiam daca o sa stie lumea ce e aia:))!

Sus In jos
Mia
Neko Junior
Neko Junior

Localizare : Pe luna XD

MesajSubiect: Re: ~Rouge et Noir Fantaisie! Moi, aussi ~   Mar Feb 15, 2011 2:06 am

Oki, imi pare bine sa gasesc pe cineva pe forum care a vorbeasca germana :X
Smile) Rammstein, nua m ascultat si nu ma omor cu muzica lor, desi ascult rock la greu. Germania, visul meu de-o viata:X

Pai....inca o intrebare...ce inseamna titlul de la topic-ul tau?

Oki...Tschus! >Very Happy<
Sus In jos
~Amarena~
Neko Newbie
Neko Newbie

MesajSubiect: Re: ~Rouge et Noir Fantaisie! Moi, aussi ~   Mar Feb 15, 2011 2:08 am

Ah! S-ar traduce mai literal in engleza: "Red and Black Fantasy! Me, too" Asa e mai exact ca in romana:D

Sus In jos
Cookie
Neko Senior
Neko Senior

MesajSubiect: Re: ~Rouge et Noir Fantaisie! Moi, aussi ~   Dum Mar 13, 2011 9:10 pm

Bun venit pe forum si scuze de intarziere.
Sus In jos
LoVe...my LoVe
Neko Newbie
Neko Newbie

Localizare : in my world...

MesajSubiect: Re: ~Rouge et Noir Fantaisie! Moi, aussi ~   Dum Iun 19, 2011 12:49 am

Bun venit...distractie placuta...sa'ti faci prieteni...si happy posting[scuze...am cam intarziat..]
Sus In jos
http://rpg-universe.forumer.ro/
02gold23
Admin
Admin

Localizare : peste tot

MesajSubiect: Re: ~Rouge et Noir Fantaisie! Moi, aussi ~   Dum Iun 19, 2011 9:49 pm

Imi fac o armata de iubitori de franceza. Am deja doi, deci deja nu prea ai sanse sa ne invingi. OnionEvil Mwuahahaha! Revenind la Ana, bun venit pe forum si posteaza tot ce creezi (pourqui sunt geniale) la GFX. Vreau sa-mi bucur ochii in continuare.

♔ The Neko Admin ♔

Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro
LoVe...my LoVe
Neko Newbie
Neko Newbie

Localizare : in my world...

MesajSubiect: Re: ~Rouge et Noir Fantaisie! Moi, aussi ~   Dum Iun 19, 2011 10:01 pm

Mdea...vad....ce aveti cu franceza asta nu stiu...Sad(...ma rog...bun venit mai treci pe la GFX ca imi plac le adoooooor.
Sus In jos
http://rpg-universe.forumer.ro/
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: ~Rouge et Noir Fantaisie! Moi, aussi ~   

Sus In jos

~Rouge et Noir Fantaisie! Moi, aussi ~
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Neko :: Administrare :: Nou veniti-
Mergi direct la: